BBS - blogi bliskie sercu

Postanowiłam, że tej zakładce poświęcę dużo miejsca, bo ludzie są najważniejsi w życiu i chcę zacząć się dzielić z Wami moją zdobytą przez lata wiedzą. Będą tu dwie kategorie.


1. Przyjaciele:

Street food Polska

Ciekawe Kielce

Zbigniew Brzeziński

Szuranie

Moja przemiana

Nasz maraton - biegnę, żeby Bartek mógł biegać

Anna Sławeta

Okiem dietetyka

Dworzyńska

Volantification

c. d. n.


2. Najlepsze z najlepszych, czyli te które czytam (a czytam niewiele blogów):

Malvina-pe, to kobieta, której na pewno nie można zarzucić nieszczerości i braku pewności siebie, ponadto Kielczanka, więc kolejny plus ;)

Ewkratke, piszą osadzone w areszcie Warszawa Grochów. Tam każda historia jest indywidualna, łzy same cisną się do oczu. Szanuję i rozumiem ludzi, którzy mają za sobą bagaż doświadczeń, a one z pewnością mają w tej materii wiele do powiedzenia. Nie poddają się i walczą o siebie.

Halo ziemia, to jeden z najbardziej mądrych blogów i społecznie odpowiedzialnych. Konrad posiada niezwykła wrażliwość, którą potrafi przelać na bloga.

Brutalna motywacja, niektóre zakładki nie działają, ale te które są w pełni sprawne są dobre. Ja większość z tych uczuć, motywacji i zachowań ludzkich przeżyłam, więc utożsamiam się z tym konkretnym wyczerpaniem tematu motywacji.

Imprezy dla podróżników, ze mnie żaden jeszcze podróżnik, ale czuję, że to temat, który pochłonie mnie równie bardzo jak bieganie. A tu pigułka wiedzy na temat podróżniczych wydarzeń.

Ucieczka do raju, to chyba jeden z lepszych pomysłów podróżniczych jaki ostatnio widziałam. Pojechane na Filipiny, zaproszone ludzi, zorganizowane, zarobione i ucieknione od tego całego naszego wyścigu szczurów. Ja się daję namówić, jadę na Filipiny!

Kuchnia bez granic, blog kulinarny umieszczonych w ośrodku dla uchodźców kobiet


Przy okazji jeżeli znacie podobne cenne blogi, które warto poczytać (nie modowe, nie kulinarne, nie fotoblogi,z pasją, o życiu, mądre etc.), piszcie na paulinapieta@papryczkapr.pl

3 komentarze: