środa, 12 sierpnia 2015

The end of story with Ms Piętka but....

Coś się kończy, by coś się mogło zacząć. Nie będę się rozpisywać. Piętka była fajnym rozdziałem w moim życiu, takim wesołym, beztroskim. Ale postanowiłam wziąć się za profesjonalizację i nie pisać o wszystkim, czyli o niczym.

Tak też powstało moje nowe dziecko blogowe, czyli Eventualnie.com Jest ono zwieńczeniem kilkuletniej pracy, która przebiegała przez ścieżki marketingu, PR, social mediów, by trafić w końcu w to, co kocham czyli eventy.

Co tam wyczytacie? Przede wszystkim zależy mi na wyciągnięciu z eventów jak najwięcej przez każdą ze stron. Dlatego najlepiej się odnajduje w doradztwie, organizacji eventów oraz networkingu. Pośredniczę również między organizatorami, a prelegentami w nowym projekcie pt. Speakers' Direct To tylko wierzchołek góry lodowej, bo plany są bardzo ambitne, więc myślę, że warto zobaczyć co szykuję.

Dlatego jeżeli chcecie nadal śledzić moje poczynania zapraszam na fanpage Eventualnie. A Wam serdecznie dziękuję za każdą poświęconą chwilę, którą spędziliście z Ms. Piętka. Bloga nie usuwam, gdyż treści, które są na nim zawarte są dla mnie bardzo cenne. Do zobaczenia!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz