poniedziałek, 10 listopada 2014

Blogotok, czyli takich 2 jak nas 3 to nie ma ani 1


Piszę, choć miałam to zrobić po spotkaniu blogerów. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać :)

Ale nie bez celu. Bo my tak sobie pracujemy od kilku miesięcy, od ostatniego to nawet tak intensywnie, że kompletnie niczym innym się nie zajmujemy, a tu się okazało, tak zupełnie przypadkiem, że wyszło nam całkiem ciekawe wydarzenie dla blogerów!

Nie dość, że mamy fantastycznych gości:

Michał Szafrański - jakoszczedzacpieniadze.pl
Michał Szatiło - volantification.pl
Rafał Sobierajski - rafalsobierajski.wordpress.com
Ale Meksyk - alemeksyk.eu
Edwin Zasada - zabijgrubasa.pl

To jeszcze przyjeżdżają ludzie z różnych stron Polski, więc integracja będzie na maksa. Już ja oto zadbam, bo przygotowałam naprawdę świetne zabawy specjalnie dla Was.


Kolejna rzecz to pokaz filmu Blogersi reżyserii Jarosława Rybusa, który każdy bloger powinien znać.


A na sam koniec świetna zamknięta impreza integracyjna w klimatycznym miejscu, które dotknięte zostały przez jakże zacne palce Pani Magdy Gessler, czyli w American Home po rewolucji.

Nie powiem Wam, że mamy kosmiczny prezent, który sama z chęcią bym wygrała, ale nie mogę :( Nie powiem Wam też, że będzie super jedzonko, ścianka i tak ukochane przez Was dary losu.
Ale powiem Wam, że natrudziliśmy a przy okazji nabawiliśmy się ogromnie przy organizacji! Cała nasza święta trójca ma jeszcze kupę roboty, choć to dla nas przyjemność.


Więc teraz Wy macie już ostatnią okazję, żeby zapisać się na to kielecko-ponadregionalne wydarzenie, bo rejestracja trwa tylko do 12 listopada! Czyli do tej środy, potem już tylko ewentualnie miejsca stojące w niewielkiej ilości. Dlatego zapraszam serdecznie do rejestracji na http://blogotok.pl/, zaproście znajomych, zapiszcie się na Wydarzenie na facebook-u.
Jeżeli jesteście spoza Kielc, to nic. Mamy tani nocleg w hotelu (czytaj pięć dyszek :)  Więc co? Do zobaczenia w piątek 21 listopada o 18:00 w Kinie Moskwa! Czekam na Was z niecierpliwością!

Rejestracja i wszelkie szczegóły poniżej:
http://blogotok.pl/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz