wtorek, 17 grudnia 2013

Wspólna Wigilia? Czemu nie! Nowy projekt świąteczny coming soon!

Uważasz, że czegoś brakuje podczas tych świąt? Masz już dość standardowych Wigilii? Nadchodzi świąteczna rewolucja! 
Postanowiłyśmy razem z moją Madzią zorganizować Wigilię razem, wspólnie. Przy okazji będziemy zbierać pieniążki oraz inne prezenty i upominki dla mojego poparzonego braciszka, o którym Wam już pisałam. Zapisy poprzez poniższy formularz: https://docs.google.com/forms/d/1FZumTr2LjgXO3f4nWsUWIKAnWWQGav6eRJQaIGDsMoY/viewform

Możesz przyjść z całą rodziną, miejsca nie zabraknie.
Wigilia odbędzie się w nowo otwartym Bistro Fasolka, która znajduje się w Hotelu Arkadia przy ul. Urzędniczej 13 w Kielcach. Wspólne biesiadowanie rozpocznie się równo o 16:30 (zmiana godziny na 18:30) oczywiście w Wigilię 24 grudnia. Zapisy do 23 grudnia do 16:00.

Jaka jest idea wspólnej Wigilii? Głównym założeniem jest integracja uczestników oraz zaangażowanie się w zorganizowanie eventu. Każdy z uczestników włącza się w organizację Wigilii. Czyli każdy przynosi coś od siebie, najlepiej potrawę. Jeśli nie umiecie gotować, to możecie wziąć ozdoby choinkowe, prezenty, napoje, ciasta, własne przetwory itp.
Ale Wigilia to również aktywny wypoczynek i pokazy swoich umiejętności, czyli wspólne kolędowanie, taniec, gra na instrumentach. Więc jeśli potrafisz grać na jakimś instrumencie, śpiewać, tańczyć, jesteś kabareciarzem, to przy wigilijnym stole możesz zaprezentować swoje umiejętności. 

Ponadto to goście mają być gwiazdami tego magicznego wieczoru dlatego zapraszamy do zgłaszania swoich pomysłów i zapraszania znajomych, my zajmiemy się resztą. Będzie choinka, będą śpiewy, zabawa i wszystko co chcecie! Im nas więcej tym lepiej!!! Do zobaczenia przy wigilijnym stole.

2 komentarze:

  1. Wspaniały pomysł...Chętnie bym wzięła w tym udział. Tylko jak pogodzić to z własną, rodzinną uroczystością...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki :) Można zacząć u siebie gdy pierwsza gwiazdka się pojawi na niebie, czyli koło 15:30 i wieczorkiem przybyć do nas. My już po, zapraszamy za rok. Było nietuzinkowo.

      Usuń