poniedziałek, 8 lipca 2013

Przypadek czy przeznaczenie? Jak dla mnie przeznaczenie :)

Zapewne każdy z Was ma coś takiego, że widzi daną osobę po raz setny i spotykacie się w różnych dziwnych miejscach i nader często. Albo idziecie patrzycie w miejsce, na które nigdy nie zwrócilibyście uwagi, a tak leży 5 zł :) Może to głupie, ale ja bardzo wierzę w przeznaczenie i znaki. Pisałam już o tym kiedyś: Life is beatiful - M&M :)
Doszło do tego, że niektóre rzeczy ciągną się za mną latami. Dla przykładu ukochana liczba 21:
 • numer w dzienniku przez całą podstawówkę, gimnazjum i szkołę średnią z pojedynczymi odchyleniami,
 • wychodzę z domu a drzwi naprzeciw mają numer 21,
 • często śni mi się ta liczba,
 • mój ulubiony dzień to 21, zawsze dzieje się coś niespodziewanego, a zawsze gdy patrzę na zegarem jest 21:21,
 • czasem idąc zamyślona po prostu spojrzę na reklamę, bilboard, książkę, autobus i jakimś dziwnym przypadkiem zawsze zawarta jest liczba 21,
 • wczoraj zrobiłam zdjęcie kwiatka i przypadkiem zliczyłam liczbę płatków - nie może być inaczej niż 21, (PATRZ FOTKA OBOK)
 • kiedyś myślałam, że nie dożyję wieku 21 lat, ale teraz myślę, że w 21 lat zbuduję dom hehe.
Kolejna rzecz to spotykanie osób - przypadkiem. Miałam w życiu kilka takich sytuacji, że naprawdę widziałam ludzi (zazwyczaj facetów) nawet po kilka razy dziennie przez dłuższy okres (minimum miesiąc), w różnych przedziwnych miejscach. Po pewnym czasie zaczęły się uśmieszki, które odzwierciedlały niemożliwość tych sytuacji, a z niektórymi nawet przeszłam na cześć. To naprawdę miłe i dla mnie bez przypadku.:) Nie mówię już o sytuacji, gdy napiszę coś dla fanu, albo pomyślę o czymś, a to się spełnia. Albo sny, które stają się rzeczywistością. Jest w tym jakaś magia.

Niezrozumiałe są dla mnie również pewne sytuacje. Pierwsza z brzegu: Z racji, że jestem ogromną pasjonatką muzyki (24 h na dobę leci w tle), to mój kanał na youtubie ma dodanych do ulubionych 2101 (21 na początku:) utworów. Czasem są przypadkowe, tak jak ten, który pojawił się jako propozycja przy słuchaniu innego utworu i pokusiło mnie, by go odsłuchać. W miarę mi się spodobał, choć nie jest to ani znany, ani popularny ani specjalnie wytworny utwór, ale dodałam go do playlisty i wydawałoby się, że koniec tematu. Nic bardziej mylnego! 
Na następny dzień wybrałam się na ostatnią lekcję angielskiego tuż przed przerwą wakacyjną, myśląc: "Pójdę, zobaczę co za grupa mi się trafiła". I co? Wchodzę, a tu w połowie lekcji Pani zakomunikowała, że uczymy się piosenki hehe. Nie zgadniecie co to był za kawałek hehe! Zamieszczam go poniżej, ciekawe czy słyszeliście go kiedyś?: Ain't got no I jak tu nie wierzyć w znaki????!

To samo dotyczy imion osób, które spotykam czy ich wieku, nieważne, jak już raz coś wylukam wspólnego, to kupuję to w ciemno ;). Może to jakieś chore zboczenie, ale po prostu wierzę w przeznaczenie. Lubię mieć poukładane sprawy według swojego własnego schematu i jest to dla mnie jakiś porządek, może dla innych chaotyczny, ale dla mnie jak najbardziej zrozumiały. Dlatego jeśli chcecie się przypodobać (choć to nie w moim stylu), to macie podane na tacy sposoby ;)

4 komentarze:

 1. No to jeszcze na dokładkę wpisuję się ja - urodzona 21 dnia października ;) A Twój komentarz przypadkowo zauważyłam w poście 20m2 Łukasza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, a ja właśnie zajrzałam teraz na bloga i dziś kolejne 210 osłon akurat teraz, przypomnę, że wczoraj też tak miałam :D a zdjęcia nie mogę otworzyć z tego linku co przesłałaś :)

   Usuń
 2. A żeby było śmieszniej... http://img402.imageshack.us/img402/1323/pcm8.png :D

  OdpowiedzUsuń