wtorek, 16 kwietnia 2013

Instytut Designu i warsztaty z social media - 10 pkt. od Piętki

Czarno-zółte logo, fantazyjny wystrój, kreatywni ludzie - welcome to Instytut Desingu! W czym tkwi fenomen tego miejsca? Przekonałam się w ostatni weekend podczas warsztatów Social media prowadzonych przez prawdziwych socjomanów, czyli jak sami o sobie mówią "zespół uzależnienia od komunikacji internetowej" :) Kasia Orzechowska oraz Bartek Rak z Socjomanii zaszczepili w nas moc do działania. Dużo wiedzy, miła luźna atmosfera oraz konkretne przykłady - to była moc tego spotkania. Choć nie najważniejsza, bo jak się okazuje prawdziwą wartością okazał się jak zwykle człowiek. Tak! Przede wszystkim nie byli to przypadkowi ludzie z ulicy. Każdy uczestnik miał coś do zaoferowania.
Co lepsze podczas warsztatów social media pomysłów powstało co nie miara, więc chyba jest w CeKa miejsce gdzie można w luźnej atmosferze pobudzić do działania kreatywne umysły. Oczywiście poza Parkiem Technologicznym, który jest również na tej liście :)
Najmilszy jest fakt, że to pierwsze szkolenie (a byłam na kilkudziesięciu, może nawet około stu), na którym po zakończeniu dopiero się konkretnie zaczęło!!! Poszła zaszczepka, są pomysły, nowe znajomości i co lepsze Instytut Desingu nie trzasnął za nami drzwiami, wręcz przeciwnie - każdy chętny może wpaść, więc otwartością punktują. 
To może na tyle o tych młodych kreatywnych ludziach, którzy robią naprawdę świetną robotę, a dzięki tym warsztatom otworzyli przed nami nowe drogi. 
Stąd ślę dla Socjomanii i ID serdeczne pozdro i to jeszcze nie koniec tematu ze strony Piętki, to więcej niż pewne! Więc do usłyszenia!
Kilka fotek na the end:P. S. Podobno deut Pięta & Zięta były idealny....2 komentarze: