wtorek, 19 lutego 2013

Kasa to nie problem - trzy złote sposoby na zdobycie środków na firmę

Dziś o temacie, który siedzi mi z tyłu głowy od jakiś 2 lat, ale to jeszcze nie czas na mnie :) Otóż zdobycie środków na otworzenie czy prowadzenie własnej ciasnej działalności to pestka, wystarczy się rozejrzeć. Przedstawię Wam trzy programy, które przychodzą mi pierwsze na myśl ot tak, ale jest tego jak grzybów po deszczu. 

1. Kielecki Park Technologiczny - "Najlepszy pomysł na biznes" dla studentów oraz absolwentów do roku po ukończeniu studiów. Zobacz na stronie organizatora:

2. Niezastąpiony PARP, który zrobił cuda dla gospodarki polskiej w ostatnich latach, tu program „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”, nabór wniosków do 1 marca. Zobacz na stronie organizatora:

3. Czy nawet zwykły Miejski Urząd Pracy krzyczy do bezrobotnych: "Rozdajemy kasę!" w programie "Biznes na miarę". Wnioski składamy 19, 20 i 21 lutego. Zobacz na stronie organizatora:

Dobra a teraz pigułka wiedzy na temat kasiory na działalność i rozwój firmy. Uwaga, uwaga! Attention please: Wszystkie dofinansowania w świętokrzyskim:

Że tak powiem: DA SIĘ!!??? DA SIĘ!!!! Teraz tylko unikatowy pomysł i heyah :) I niech mi ktoś powie, że założyłby firmę, ale nie ma środków, to zbiję na kwaśne jabłko! ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz