środa, 15 maja 2013

Koszty czyhające przy zakładaniu działalności - od A do Z

Wielu z Was zapewne myśli o założeniu własnej firmy. 
Każdy poleca tę formę zarabiania, ale przecież osobie początkującej nie jest łatwo. Skąd ma wiedzieć gdzie się udać, jakie formalności należy spełnić, jak tu zacząć działać? 
Najlepiej podpytać znajomych, którzy gotują w swoim garnuszku lub poczytać książki lub gazety. Można również zdać się wujka Google, ale tak naprawdę istnieje masa mało przydatnych poradników, w których sprawa jest opisana powierzchownie. Ale w gąszczu informacji udało mi się znaleźć w miarę ogarnięty  artykuł, w którym wypisane są koszty związane z "pójściem na swoje". Polecam:

P. S. Dodałabym jeszcze szczyptę cierpliwości oraz opanowania ;)

Patrząc z perspektywy czasu widzę, że w moim środowisku jest wiele osób, które chciałyby COŚ swojego założyć, ale się boją. Jeszcze nie wiedzą co i jak ugryźć ten temat. Ale najważniejsza jest myśl, po prostu wiemy, że chcemy mieć swoją działalność. Z czasem zdobędziemy wiedzę, która zabije ten strach i obawy. Przede wszystkim należy się skupić na jednej dziedzinie, potem zapoznać się z jej funkcjonowaniem, a następnie DZIAŁAĆ, DZIAŁAĆ i jeszcze raz DZIAŁAĆ! I nigdy się nie poddawać!

Wystarczy już tych mumusinych podpowiedzi, po prostu bierzcie 4 litery i zasuwajcie szeregiem jak M&M-sy ;)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz